Newsletter
Careers

Karya Antrepo ve Lojistik

İTHALAT

Karya Antrepo ve Lojistik

İthalat


Kalitenin ve fiyatın ön koşul, müşterinin vazgeçilmez olduğu günümüz dünyasında, Müşteri temsilciliği esasına kurulu sistem üzerinde kaliteli hizmet doğru bilgilendirme prensiplerinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sektörün getirdiği yenilikleri hizmet verdiği alanlara yansıtan işletmemiz Gümrük İdarelerinin Modernizasyonu kapsamında faaliyete geçen EDI (Elektronik Veri Transferi) bağlantısını kullanan öncü firmalardan biri olmuş, Lease-Line bağlantı ile Gümrüklere Kesintisiz direk bağlantı kurmuştur.

Çözüm ortağınızız felsefesi ile çıkılan bu yolda klasik gümrükçülük anlayışının dışına çıkılmış sektöre yeni bir heyecan getirilmiştir. İşletmemizden hizmet alan firmalara daha süratli hizmet vermek üzere İstanbul’da bulunan Tüm gümrüklerde şubeleri bulunan, bünyemizde bulunan motorlu kuryeleri ile günün her saati evrak alışverişinde yüksek performans göstermekte zamanın maliyet olduğu bu dönemde zamandan tasarruf sağlamaktadır.

İthalat operasyonda en iyi olma ve bitmeyen çözüm üretme yapısı ile işletmemiz, Kanun ve yönetmeliklerin ön gördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirip firmalarımızın vermiş olduğu sorumluk bilinci ile en iyi olma yolunda ilerlemektedir.DİĞER HİZMETLER


İLETİŞİME GEÇ

Tel: +90 216 394 50 90
Tel: +90 216 394 53 94


Nasıl yardımcı olabiliriz?

Karya Antrepo hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak irtibat kurabilirsiniz.