Newsletter
Careers

Karya Antrepo ve Lojistik

HAKKIMIZDA

Karya Antrepo ve Lojistik

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Mesleğe büyük bir tutkuyla bağlı olan insanlar olarak, birikimlerimiz ve sektördeki uzun yıllar süren deneyimlerimiz sonucunda, idealize ettiğimiz depo, gümrük ve ihracat hizmetlerini sunma amacıyla genç, dinamik, yeniliklere açık bir kadro ile 2019 yılında bir araya geldik.

Karya Antrepo olarak, sektörde önemli projelere imza atmış özenle seçilmiş ekibimizle müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Dış ticaret departmanımız güçlü bir kadroya sahip olup tekstil, gıda ve inşaat alanlarında yurtdışı bayilikleri alarak Avrupa, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Balkan ülkelerine ihracat yapmaktadır.


FİRMA PROFİLİ

Karya Antrepo, güvenilir bir marka imajı ile sektördeki başarısını kanıtlamış bir kuruluştur. Bu başarı, Yekba Group’un yenilikçi vizyonuyla sadece işlerini değil aynı zamanda imajını da pekiştirerek elde edilmiştir.

Karya Antrepo, antrepo, lojistik ve serbest depolama sektöründe önde gelen grup şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca, gıda ve turizm otelcilik sektörlerinde de önemli hizmetler sunmaktadır. İhracat alanında Balkanlar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avrupa’da distribütörlükleri bulunmaktadır.MİSYON

Karya Antrepo olarak, misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çağdaş, ileri düzeyde ve yüksek kaliteli hizmet sunmaktır. Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak kabul ediyor ve uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde antrepo, gümrük hizmetleri ve ihracat alanlarında hizmet sunuyoruz. Kuruluşumuzun temel değerlerine sadık kalarak, müşterilerimizin taleplerini hızlı ve kaliteli bir biçimde karşılayarak, onların işlerine maksimum fayda sağlamayı amaçlıyoruz.


VİZYON

Çözüm ve hizmetlerimizle yüksek güvenilirlik ve güçlü iş ahlakı anlayışımızı sürdürerek, müşterilerimizin çıkarlarını en üst düzeyde tutmak ve tüm işlemleri mümkün olan en kısa sürede tamamlamak tek hedefimizdir.


Karya Antrepo ve Lojistik

MİSYON & VİZYON


Karya Antrepo ve Lojistik

KALİTE POLİTİKASI

Kalitenin bir yaşam tarzı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle zamanımızın büyük bir bölümünü, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmek için harcıyoruz. Bu bağlamda standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider bir marka olmaktır. Yıllar içinde müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni devam ettirmek ve bu tatmini daha da ileriye götürmek adına, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ederek amacımız doğrultusunda istikrarlı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.Karya Antrepo  insan kaynakları politikası; adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen bir şirket kültürü yaratarak bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.


Karya Antrepo ve Lojistik

İNSAN KAYNAKLARI

Karya Antrepo ve Lojistik

Depolama Hizmetlerinin Doğru Adres

012,012345678900123456789001234567890

Müşteri

01234501234567890,012345678900123456789001234567890

Destinasyon


side3-1-320x348.png
0120123456789001234567890

İş Ortağı

012345,012345678900123456789001234567890

m2 Depolama AlanıHizmitlerimiz

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ


Genel Antrepo

Geniş depolama alanı ve modern ekipmanlarla mal kabulünden stok yönetimine, elleçlemeden paketlemeye kadar genel antrepo hizmetlerini sunuyoruz. 7/24 güvenlik ile eşyalarınız güvende.İhracat

İhracat işlemlerinizde sizinle birlikte çalışıyoruz. Belgelerin düzenlenmesi, gümrük işlemleri, taşıma takibi ve daha fazlasında size rehberlik ediyoruz. Türkiye’den dünya pazarlarına açılmanıza yardımcı oluyoruz.
Yurtiçi Dağıtım

Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri; Ürünlerin, gelen siparişlere uygun olarak taşınması, en uygun taşıma kanalları ve en düşük maliyetle karşılanması için taşıma sürecinin profesyonel şekilde planlanması yürütülmesi esasına göre hareket edilmektedir.Serbest Depolama

5.000 metrekarelik depolama alanımız ve modern yükleme-boşaltma sistemlerimizle ürünlerinizi etiketleme, paletleme, paketleme ve dağıtım gibi tüm lojistik ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde karşılıyoruz. Ürünleriniz güvenlik ve sigorta altında.İthalat

İthalat işlemlerinizi sorunsuz hale getiriyoruz. Gümrük işlemleri, taşıma takibi ve gerekli belgelerin düzenlenmesi gibi süreçlerde size destek veriyoruz. Gümrüklere kesintisiz bağlantılar ve şubelerimizle zaman tasarrufu sağlıyoruz.